شما اینجا هستید: سایت مهندسی زلزله > درباره من و سایتم

 

بازگشت به صفحه اصلی

در باره من و سایتم

آمار بازدید از سایت

 

فعالیتها و مقالات من را در قسمت "مقالات مهدی وجودی" مشاهده نمایید.

 

English Web Site

Download Persian Fonts

آرم (لوگو) سایت در صورت نیاز به ارائه لینک به صورت زیر است:

لوگوی سایت

 

آرم شفاف برای سایتهایی که میخواهند پس زمینه به رنگ سایت آنها باشد

 

 

نسخه فلش:

درباره من و سایتم

 

 

نباشد تنم گر نباشد وطنم

مهدی وجودی - در کتابخانه پژوهشگاه

به سایت www.Vojoudi.com خوش آمدید. من مهدی وجودی هستم و سایت Vojoudi.com  یک سایت شخصی است که فقط به خاطر علاقه شخصی من درست شده  و خوشحالم اگر مطالبی که در سایت ارائه کرده ام توانسته باشد در جهت بالا بردن آگاهی شما عمل نماید. در حال حاضر فقط مدیریت این سایت توسط من انجام میپذیرد و دوستان بیشماری با ارسال مطالب خود، گردانندگان اصلی این سایت هستند. (نكته: به زودي مطالب اين سايت به يك مجموعه بزرگتري تحت عنوان دايره المعارف مهندسي عمران خواهد پيوست و اين سايت بازنشسته خواهد شد... )

برخی از قسمتهای این سایت برای اولین بار است که به صورت مدون و به زبان فارسی ارائه میشود مخصوصا قسمت آموزش عمران که اولین مجموعه آموزش الکترونیکی دروس مهندسی عمران ایران بوده بر اساس مطالب ارائه شده در دانشگاههای معتبر ایران میباشد و حاصل زحمات دانشجویان سراسر كشور مخصوصا دانشکده فنی دانشگاه تهران است.

 

وضعيت تحصيلي:

در سال 1376 پس از پایان دوره تحصیلات متوسطه در تبریز، وارد دانشکده فنی دانشگاه تهران شده و در سال 1381 موفق به اخذ مدرک مهندسی عمران شدم. سپس، دوره كارشناسي ارشد خودم را در رشته مهندسی زلزله در پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله به اتمام رسانيدم.

 

حالا کجا هستم؟

-  سازمان غيردولتي "جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران"

مطالب منتشر شده:

میتوانید برخی از مقالات و فعالیتهای من را در قسمت مقالات مشاهده نمایید.

 


کلیه طراحی های این سایت توسط خودم انجام می پذیرد و میدانم که دست تنها نمیتوان کاری بدون عیب و کامل ارائه داد و مطمئن هستم که سایت خالی از مشکل و عیب نیست، لذا از شما بازدید کننده محترم و مهندس علاقه مند خواهشمندم که نظرات و پیشنهادات و احیانا اشکالات سایت را به من بگویید تا این گامی را که برای اطلاع رسانی برداشته ام  را بتوانم با قدرت و سلامت بیشتری پیش ببرم.

روز تولد سایت www.Vojoudi.com برابر با هشتم مهر سال 1381 است. از آغاز تا کنون این سایت شاهد تغییرات بسیار زیادی بوده است كه میتوانید روند تكمیل و تغییرات این سایت را در قسمت روزشمار سایت مشاهده نمایید. آمار بازدید از سایت نیز قابل مشاهده میباشد

 

تماس:

مهدی وجودی

پست الكترونیكی: Info@Vojoudi.com

عکس جشن فارغ التحصیلی در دانشکده فنی دانشگاه تهران، مهدی وجودی

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 76 دانشكده فنی دانشگاه تهران

 

 
 

تمام حقوق برای سایت Vojoudi.com محفوظ است - Info@Vojoudi.com