شما اینجا هستید: مهندسی زلزله و عمران > مهندسی عمران > آموزش مهندسی عمران

پیوندهـــــــا

بازگشت به صفحه اصلی سایت

بازگشت به مهندسی عمران

آموزش مهندسی عمران

درباره مجموعه

گزارش آزمایشگاه

پروژه های محاسباتی

پروژه های تحقیقاتی

نمونه سوالات

تمرینات کلاسی

زبان تخصصی

گزارشهای كارآموزی

دروس عمومی

 

آموزش مهندسی عمران

 

"با توجه به پیشرفت چشم گیر علم کامپیوتر و همه گیر شدن آن و نیز امکانات و انعطاف ‏پذیری بالایی  که در زمینه انتشارات  و ارتباطات ایجاد گردیده، آموزش الکترونیکی امروزه مورد توجه بسیاری از دانشگاههای معتبر جهان قرار گرفته است. ولی باید توجه نمود که تهیه متنها و سرفصلهای اینگونه آموزش و نیز نحوه ارائه آن علاوه بر تخصص کافی در زمینه مورد نظر، نیازمند تبحر در علوم کامپیوتر، روانشانسی، ارتباطات و ... است. کـــــــشور ما در این زمینه هنوز در اول راه است و تقریبا هیچ گونه تجربه ای در آن کسب نکرده است."

متنی که در بالا نوشتم تقریبا یک متن روتین برای وضعیت علم کامپیوتر و  آموزش الکترونیکی در ایران است. ابتدا میگویند که چقدر آموزش الکترونیکی مزایا دارد و خوب است، و در نهایت بیان میشود که کشور ما خیلی عقب هست و ... .

مطمئن هستم که به تنهایی نمیتوانم کوچکترین کاری در این زمینه انجام دهم، ولی هر چه در توان دارم را به کار میگیرم تا لااقل نشان دهم که میشود کاری کرد. هرگز ادعا نمیکنم که این مطالب در جهت آموزش الکترونیکی هستند و استفاده از فناوری اطلاعات در زمینه آموزش، ولی هر چه باشد مجموعه حاضر تمرینی است برای برداشتن گام اصلی که تهیه مجموعه های آموزش الکترونیکی مهندسی عمران میباشد که مطمئنا در این راه نیازمند ارتباط تنـــــــــــــگاتنگ با شما و برخورداری از نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستم.

لطفا برای آشنایی بیشتر در مورد نحوه جمع آوری این مطالب قسمت "درباره مجموعه" را مطالعه نمایید.

توجه شود که سایت هیچ مسئولیتی در قبال صحت مطالب ندارد و مشکلات احتمالی ناشی از استفاده آنها متوجه خود کاربران است.

 

 

توضیح

اطلاعات این قسمت قبلا به صورت یک سی-دی آماده  و منتشر شده است، ولی تصمیم گرفتم که کل مجموعه را به صورت همزمان (آنلاین) در سایت قرار دهم تا دانشجویان بهتر بتوانند از آن استفاده نمایند. توجه نمایید که همه نمونه های موجود توسط خود دانشجویان (دانشکده فنی دانشگاه تهران) جمع آوری شده است.

هدف از تهیه این مجموعه فقط آموزشی میباشد تا به دانشجویان در جهت انجام هر چه بهتر پروژه ها و تهیه گزارشهای قوی و پر محتوی یاری نماید.

لطفا متنها و گزارشهای خود را به آدرس زیر ارسال نمایید تا با نام خود شما ارائه گردد.

Info@Vojoudi.com

برای اطلاع بیشتر در مورد این مجموعه بخش "درباره مجموعه" را مطالعه فرمایید.

 

کلیه حقوق برای سایت Vojoudi.com محفوظ است.