شما اینجا هستید: سایت مهندسی زلزله > پیوندها > اطلاع رسانی عمران

 

پیوند به سایتهای مرتبط

مجلات و نشریات

اطلاع رسانی عمران

وبلاگها

موسسات و دانشگاهها

 

پیوندها و آدرسها

در این قسمت آدرس سایتهای مختلف مرتبط با رشته مهندسی زلزله و نیز مهندسی عمران را مشاهده میکنید. برای افزودن سایت مورد نظر خود آدرس آن را ارسال نمایید.

با توجه با اینکه آدرس سایتهای خارجی در بسیاری از منابع مختلف به آسانی قابل دریافت است لذا در این قسمت فقط سایتهای ایرانی و فارسی زبان معرفی خواهند شد.

لطفا پیشنهادها و مطالب خود را به آدرس زیر ارسال نمایید:

Email : [email protected]

ارسال لینك سایت

لطفا آدرس سایت مرتبط با مهندسی عمران را كه در لیست نیست ارسال نمایید:

 

ایمیل:

آدرس سایتهای اطلاع رسانی و آموزشی مهندسی عمران و زلزله ایران

ردیف نام سایت موضوع - اهداف - ادعا نقد سایت امتیاز نهایی تاریخ نقد
1

مرجع مهندسی عمران

www.CIVILICA.com

 

مرجع مهندسی

 

ارائه كننده كليه مقالات و منابع علمي در زمينه مهندسي عمران به زبان فارسي و انگليسي در شاخه هاي مختلف: زلزله، سازه، هيدروليك، خاك و پي، مديريت پروژه، راه و فرودگاه، تونل، مقاوم سازي. انجمنهاي تخصصي آموزشي جهت ايجاد بستر تبادل نظر بين مهندسان راه و ساختمان سراسر كشور ايران

   
1

جمعیت كاهش خطرات زلزله ایران

http://www.EHRSI.com

 

سازمان غیردولتی، آموزش، اطلاع رسانی

   
1

عمران شمال

www.omraneshomal.com

مبحث عمومی مهندسی عمران در شمال ایران

مفهوم واقعی Think Global, Act local سایتی مختص شمالی های محترم و مباحث عمرانی در شمال کشور

اطلاع رسانی 22-8-83
2

ایران ژئوماتیک

irangeomatic.org

 

کاری از سعید فروزان، معلوم هست که فرد پرکار و تلاشی هست. سایت جالب و پر از اطلاعات برای دوستان نقشه برداری دارد. اگر به نقشه برداری، GIS و ... علاقه دارید حتما یه سر بزنید.

  22-8-83
4

آبادگرنت

www.abadgarnet.com

فصلنامه تخصصی معماری، شهرسازی و ساختمان

بیشتر قسمتها که در حال تدارک میباشد! مدتهاست که این سایت در مرحله تکمیل است. برخی از قسمتها هم بصورت مناسبی طراحی نشده است و من نتوانستم فونتهای فارسی را بصورت درست مشاهده نمایم. امیدوارم با تغییر فرمت طراحی این مشکل رفع شود. دارای اطلاعات آموزشی  علمی نیست. فقط یکسری اطلاعات در زمینه شرکتهای عمرانی ارائه شده است. بانکهای اطلاعاتی نیز تکمیل نشده است.

تحاری 22-8-83
5

مرکز اطلاع رسانی عمران

www.omran.net

 

قسمت اخبار همیشه بروز میشود، قسمت کتاب زرد عمران و بازار عمران به معرفی شرکتها و افراد میپردازد. در قسمت کتابخانه الکترونیکی میتوانید مقالات و مقررات را مشاهده نمایید. در مجموع سایتی جالب است. یک قسمت تابلوی بحث هم دارد که زیاد فعال نیست. ولی از نظر معرفی نشریات مهندسی عمران میتوان گفت سایت برجسته ای است.

یك موضوع پشت پرده: این سایت از نظر علمی فعالیت ندارد فعلا! فقط یك كارمند كه رشته او عمران هم نیست اخبار و مطالبی كه راجع به عمران هست را در این سایت قرار میدهد.

اطلاع رسانی 22-8-83
6

سیمان ایران

www.irancement.com

اولین سایت ایرانی صنعت سیمان در اینترنت

سایت پرمحتوایی در زمینه صنعت سیمان ایران میباشد. از اخبار گرفته تا مشخصات کارخانه های سیمان در این سایت مشاهده میشود. هدف سایت تجاری است و مطلب آموزشی ندارد.

تحاری 22-8-83
7

مرکز عمران ایران

www.irancivilcenter.com

هدف عالی این سایت ایجاد بزرگترین و پویاترین جامعه‌ی بین‌المللی مهندسین ایرانی، در یک جو کاملاً علمی و صمیمی است

شاید بتوان با جرات گفت که دست اندرکاران این سایت به این مهم دست یافته اند. سایت به دوزبان فارسی و انگلیسی واقعی است و دارای طراحی زیبا و کم حجم است. مقالاتی نیز میتوانید در این سایت ببینید. قسمت دایرکتوری وب این سایت مثل همه سایتهای دیگر ایرانی است! که فقط به ارائه لینک به سایتهای خارجی میپردازد من که جز چند سایت ایرانی سایت دیگری را ندیدم که احتمال میدهم دلیل آن مبحث تبلیغاتی سایت باشد! در قسمت مباحث فنی نیز میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید.

  22-8-83
8

بانک اطلاعاتی مهندسی عمران

www.iranbuilders.com

بانک اطلاعاتی صنعت ساختمان، تاسیسات، برق و الکترونیک

طراحی خوبی دارد، به دوزبان فارسی و انگلیسی است ولی برخی از قسمتها همچنان در حال ساخت است. هنوز چیزی در قسمت درباره ما نمیبینید... که بتوانید بانیان این سایت را بشناسید. هیچ اطلاعات علمی در این سیات یافت نمیشود. بخش اخبار درحال ساخت است. بطور کلی یک سایت تجاری که با هدف معرفی شرکتها ایجاد شده است.

تجاری 22-8-83
9

آریا سیویل

www.ariacivil.com

بانک اطلاعات ساختمان

این سایت دارای درباره ما ولی در قسمت تماس با ما میتوانید دست اندرکاران این سایت را مشاهده نمایید. این سایت همکاری نزدیکی با شرکت تهران شالوده دارد و نیز در زمینه فعالیتهای مثبت با توجه به شناختی که از فعالیتهای قبلی دارم کمکهای شایانی میکند. برای مثال معرفی سایت "جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران" یکی از این موارد است. در این سایت تعدادی پلان معماری ویلایی، لینک به سایر سایتها، مطالبی در زمینه زمینلرزه و نیز اخبار مربوط به عمران کشور وجود دارد. یکسری آموزشهای نرم افزار و قسمت پرسش و پاسخ که در زمان مراجعه من کار نمیکرد. ولی در کل سایت پربار از نظر علمی نیست.

  22-8-83
10

اخبار عمران

www.OmranNews.com

خبررسانی عمران

به نظر زیاد فعال نمی رسد. در بخش فایلها، چند تا از گزارش آزمایشگاهها و پروژه های سایت من (www.VOJOUDI.com) قرار داده شده. كل طراحی سایت با phpBB و به صورت دینامیكی است. اما باز هم چون مشكل عضویت در سایت را دارد زیاد توجه خاصی به این سایت نمیشود.

  04-03-84

امتیاز دهی برای سایتها باید بر اساس مبنا و معیار مشخصی باشد. در صدد هستم تا معیاری برای امتیاز دهی برای سایتها آماده نمایم و بر اساس آن بتوانم امتیاز نهایی را به سایتها اختصاص دهم.

 

 
 

All Rights reserved 2002-5   Vojoudi.com