شما اینجا هستید: سایت مهندسی زلزله > درباره من و سایتم

 

بازگشت به صفحه اصلی

در باره من و سایتم

آمار بازدید از سایت

 

فعالیتها و مقالات من را در قسمت "مقالات مهدی وجودی" مشاهده نمایید.

 

English Web Site

Download Persian Fonts

آرم (لوگو) سایت در صورت نیاز به ارائه لینک به صورت زیر است:

لوگوی سایت

 

آرم شفاف برای سایتهایی که میخواهند پس زمینه به رنگ سایت آنها باشد

 

 

نسخه فلش:

درباره من و سایتم

 

 

نباشد تنم گر نباشد وطنم

مهدی وجودی - در کتابخانه پژوهشگاه

به سایت www.Vojoudi.com خوش آمدید. من مهدی وجودی هستم و سایت Vojoudi.com  یک سایت شخصی و غیر انتفاعی است که فقط به خاطر علاقه شخصی من درست شده  و خوشحالم اگر مطالبی که در سایت ارائه کرده ام توانسته باشد در جهت بالا بردن آگاهی شما عمل نماید. در حال حاضر فقط مدیریت این سایت توسط من انجام میپذیرد و دوستان بیشماری با ارسال مطالب خود، گردانندگان اصلی این سایت هستند.

برخی از قسمتهای این سایت برای اولین بار است که به صورت مدون و به زبان فارسی ارائه میشود مخصوصا قسمت آموزش عمران که اولین مجموعه آموزش الکترونیکی دروس مهندسی عمران ایران بر اساس مطالب ارائه شده در دانشگاههای معتبر ایران میباشد و حاصل زحمات دانشجویان سراسر كشور مخصوصا دانشکده فنی دانشگاه تهران است.

 

تا حالا کجا بودم؟

در سال 1376 پس از پایان دوره تحصیلات متوسطه در تبریز، وارد دانشکده فنی دانشگاه تهران شده و در سال 1381 موفق به اخذ مدرک مهندسی عمران شدم. پس از اتمام دوره لیسانس، در رشته مهندسی زلزله در پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله ادامه تحصیل دادم و در حال حاضر نیز در این مقطع مشغول به تحصیل میباشم.

 

حالا کجا هستم؟

در حال حاضر، مشغول انجام پایان نامه دوره کارشناسی ارشد هستم که در رابطه با تعیین عدم قطعیت های تحلیل خطر زلزله با استفاده از منطق فازی و شبکه های عصبی است و در این کار برای بهینه سازی جواب ها احتمالا از الگوریتم ژنتیکی استفاده خواهم کرد. استاد راهنمای من دکتر زارع هستند که مطمئنا با گزارشهای ایشان آشنا هستید و میتوانید از وب سایت ایشان در آدرس http://MehdiZare.com دیدن نمایید. در ضمن من به عنوان دبیر "جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران" که یک سازمان غیر دولتی میباشد نیز فعالیت میکنم.

 

وضعیت زبان:

در امتحانی که تابستان 83 در دبی دادم، امتیاز 257 از امتحان کامپیوتری تافل (حدودا معادل 610 آزمون کاغذی) کسب کردم.

 

 

میتوانید برخی از مقالات و فعالیتهای من را در قسمت مقالات مشاهده نمایید.

 

باید این نکته را خاطر نشان نمایم که بیشتر مطالب مربوط به بخش آموزش عمومی زلزله در این سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد و بجای آن مطالب جدید را میتوانید در وب سایت "جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران" (Earthquake Hazard Reduction Society of Iran)  مشاهده نمایید. در این سایت بیشتر به ارائه مسائل تخصصی دانشگاهی و مهندسی در زمینه زلزله میپردازم.


کلیه طراحی های این سایت توسط خودم انجام می پذیرد و میدانم که دست تنها نمیتوان کاری بدون عیب و کامل ارائه داد و مطمئن هستم که سایت خالی از مشکل و عیب نیست، لذا از شما بازدید کننده محترم و مهندس علاقه مند خواهشمندم که نظرات و پیشنهادات و احیانا اشکالات سایت را به من بگویید تا این گامی را که برای اطلاع رسانی برداشته ام  را بتوانم با قدرت و سلامت بیشتری پیش ببرم.

روز تولد سایت www.Vojoudi.com برابر با هشتم مهر سال 1381 است. از آغاز تا کنون این سایت شاهد تغییرات بسیار زیادی بوده است كه میتوانید روند تكمیل و تغییرات این سایت را در قسمت روزشمار سایت مشاهده نمایید. در حال حاضر حجم سرور سایت 5000 مگابایت با حجم ترانسفر 300 گیگابایت قرار دارد. آمار بازدید از سایت نیز قابل مشاهده میباشد

 

تماس:

مهدی وجودی

پست الكترونیكی: [email protected]  (به منظور كارهای مربوط به پروژه ها ترجیحا با ایمیل ارتباط برقرار نمایید)

آدرس پستی: تهران - بلوار كشاورز - خیابان عبدلله زاده (دهكده سابق) - خیابان سازمان آب - پلاك 74 (ساختمان پیام) - واحد 4 - شركت آباد اندیش ایرانیان

تلفكس: 8965449 - 21(0) - 98+

 

عکس جشن فارغ التحصیلی در دانشکده فنی دانشگاه تهران، مهدی وجودی

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 76 دانشكده فنی دانشگاه تهران

 

 
 

تمام حقوق برای سایت Vojoudi.com محفوظ است - [email protected]