شما اینجا هستید: مهندسی زلزله و عمران > درباره پایگاه

 

درباره پایگاه تخصصی مهندسی عمران و زلزله ایران

بازگشت به صفحه اصلی

درباره پایگاه تخصصی مهندسی عمران و زلزله ایران

 

به سایت www.Vojoudi.com خوش آمدید. من مهدی وجودی هستم و سایت Vojoudi.com  یک سایت شخصی است که فقط به خاطر علاقه شخصی من درست شده  و خوشحالم اگر مطالبی که در سایت ارائه کرده ام توانسته باشد در جهت بالا بردن آگاهی شما عمل نماید.

روز تولد سایت www.Vojoudi.com برابر با هشتم مهر سال 1381 است. از آغاز تا کنون این سایت شاهد تغییرات بسیار زیادی بوده است. از شهریور ماه سال 1384 این سایت فعالیت خود را در جهت آموزشی تعطیل نمود و کلیه مطالب و مقالات آموزشی به سایت مرجع مهندسی عمران (www.CIVILICA.com) منتقل گردید.

اطلاعات بیشتر درباره سایت سیویلیکا را از اینجا ببینید: http://www.civilica.com/contentid-6.html

بیش از یک سال است که به دلیل مشغله زیاد، توانایی ویرایش اطلاعات این سایت را نکرده بودم. ولی به زودی با راه اندازی وبلاگ خود بر روی این سایت، دوباره حضور بیشتری در فضای مجازی داشته باشم.

 

مختصری درباره من:

در سال 1376 پس از پایان دوره تحصیلات متوسطه در تبریز، وارد دانشکده فنی دانشگاه تهران شده و در سال 1381 موفق به اخذ مدرک مهندسی عمران شدم. پس از اتمام دوره لیسانس، در رشته مهندسی زلزله در پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله ادامه تحصیل دادم 1383 مدرک فوق لیسانس خود در این رشته را دریافت نمودم.

 

میتوانید برخی از مقالات و فعالیتهای من را در قسمت مقالات مشاهده نمایید.

 


تماس:

مهدی وجودی

پست الكترونیكی: Info@Vojoudi.com

آدرس پستی: تهران، خیابان کارگر شمالی، کوچه زمرد (بالاتر از پمپ بنزین امیرآباد)، شماره 22، طبقه 2 - شرکت توسعه فناوری ساختمان بوم سازه

 

تلفكس: 88008044 - 21(0) - 98+

عکس جشن فارغ التحصیلی در دانشکده فنی دانشگاه تهران، مهدی وجودی

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 76 دانشكده فنی دانشگاه تهران

 

 
 

تمام حقوق برای سایت Vojoudi.com محفوظ است - Info@Vojoudi.com

 
67;

در حال حاضر، مشغول انجام پایان نامه دوره کارشناسی ارشد هستم که در رابطه با تعیین عدم قطعیت های تحلیل خطر زلزله با استفاده از منطق فازی و شبکه های عصبی است و در این کار برای بهینه سازی جواب ها احتمالا از الگوریتم ژنتیکی استفاده خواهم کرد. استاد راهنمای من دکتر زارع هستند که مطمئنا با گزارشهای ایشان آشنا هستید و میتوانید از وب سایت ایشان در آدرس http://MehdiZare.com دیدن نمایید. در ضمن من به عنوان دبیر "جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران" که یک سازمان غیر دولتی میباشد نیز فعالیت میکنم.

 

وضعیت زبان:

در امتحانی که تابستان 83 در دبی دادم، امتیاز 257 از امتحان کامپیوتری تافل (حدودا معادل 610 آزمون کاغذی) کسب کردم.

 

 

میتوانید برخی از مقالات و فعالیتهای من را در قسمت مقالات مشاهده نمایید.

 

باید این نکته را خاطر نشان نمایم که بیشتر مطالب مربوط به بخش آموزش عمومی زلزله در این سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد و بجای آن مطالب جدید را میتوانید در وب سایت "جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران" (Earthquake Hazard Reduction Society of Iran)  مشاهده نمایید. در این سایت بیشتر به ارائه مسائل تخصصی دانشگاهی و مهندسی در زمینه زلزله میپردازم.


کلیه طراحی های این سایت توسط خودم انجام می پذیرد و میدانم که دست تنها نمیتوان کاری بدون عیب و کامل ارائه داد و مطمئن هستم که سایت خالی از مشکل و عیب نیست، لذا از شما بازدید کننده محترم و مهندس علاقه مند خواهشمندم که نظرات و پیشنهادات و احیانا اشکالات سایت را به من بگویید تا این گامی را که برای اطلاع رسانی برداشته ام  را بتوانم با قدرت و سلامت بیشتری پیش ببرم.

روز تولد سایت www.Vojoudi.com برابر با هشتم مهر سال 1381 است. از آغاز تا کنون این سایت شاهد تغییرات بسیار زیادی بوده است كه میتوانید روند تكمیل و تغییرات این سایت را در قسمت روزشمار سایت مشاهده نمایید. در حال حاضر حجم سرور سایت 5000 مگابایت با حجم ترانسفر 300 گیگابایت قرار دارد. آمار بازدید از سایت نیز قابل مشاهده میباشد

 

تماس:

مهدی وجودی

پست الكترونیكی: Info@Vojoudi.com  (به منظور كارهای مربوط به پروژه ها ترجیحا با ایمیل ارتباط برقرار نمایید)

آدرس پستی: تهران - بلوار كشاورز - خیابان عبدلله زاده (دهكده سابق) - خیابان سازمان آب - پلاك 74 (ساختمان پیام) - واحد 4 - شركت آباد اندیش ایرانیان

تلفكس: 8965449 - 21(0) - 98+

 

عکس جشن فارغ التحصیلی در دانشکده فنی دانشگاه تهران، مهدی وجودی

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 76 دانشكده فنی دانشگاه تهران

    

تمام حقوق برای سایت Vojoudi.com محفوظ است - Info@Vojoudi.com