شما اینجا هستید: مهندسی زلزله و عمران > خبرنامه > خبرنامه شماره 10 - پنجشنبه - 24 شهريور ماه 1384

خبرنامه پایگاه تخصصی مهندسی عمران و زلزله ایران

 

ضمن عرض سلام خدمت اعضاي محترم خبرنامه،

 

همانطور كه مستحضر هستند، مدتي است مطالب سايت به روز رساني نميشود. در طول اين مدت من و همكارانم در حال كار بر روي سايت جديدي بوديم كه با توجه به تجربه اينترنتي و تخصصي خودم، به جرات ميتوانم بگويم كه اين سايت آمده است تا معجزه اي در عالم تخصصي مهندسي عمران در ايران ايجاد كند.

سايت "مرجع مهندسي عمران" يا سيويليكا* (www.CIVILICA.com) سايتي است كه حاصل تجربه من و همكارانم و نيز جمع بندي سه سال حضور در اينترنت از طريق سايت www.VOJOUDI.com ميباشد. هشتم مهر ماه امسال سايت VOJOUDI.com سه ساله ميشود. سه سال كه هر روز آن پر از هيجان و تغيير و تحول بود. سايتي كه ابتدا فقط به صورت يك سايت شخصي آغاز به كار كرد، اكنون دوباره تصميم به بازنشستگي و بازگشت به صورت يك سايت شخصي گرفته است.

و ما كوله باري از تجربه را كه از بودن در كنار شما بزرگواران بدست آورده ايم  را اكنون در سايت "مرجع مهندسي عمران" پياده سازي كرده ايم. از جمله موارد خاص مرجع مهندسي عمران جمع آوري كليه مقالات ارائه شده در كنفرانسهاي مرتبط با رشته مهندسي عمران در پنج سال اخير و ارائه امكان جستجوي كاملا تخصصي و تركيبي در عنوان مقاله، كلمات كليدي، چكيده مقالات و نام نويسنده  ميباشد.

تمام تلاش ما اين بوده كه اين مجموعه را به صورتي ارائه كنيم كه كاربران بتوانند به سادگي از مطالب آن استفاده نمايند.

ساير بخشهاي جنبي "مرجع مهندسي عمران" عبارتند از سايتهاي عمراني، مطالب آموزشي دانشجويان و نيز نرم افزارهاي مهندسي و نقشه هاي اتوكد. شايد بتوان گفت يكي از بزرگترين قدرتهاي سايت جديد، ارتباط متقابل كاربران با سايت و يكديگر ميباشد كه هر يك از كاربران ميتواند در بخشهاي مختلف نظرات و پيشنهادات خود را ارسال كرده، سايت جديد به بخش سايتها اضافه كند و گالري عكسهاي مهندسي عمران را تكميل نمايند. به اميد پربارتر شدن هرچه بيشتر "مرجع مهندسي عمران".

از سوي ديگر، با بيشتر كنفرانسهاي آتي كشور هماهنگي هاي لازم به عمل آمده  و اميد است بتوانيم بلافاصله پس از اجراي كنفرانس مقالات را در سايت ارائه نماييم.

لازم ميدانم از تمام دوستاني كه من را در جريان راه اندازي سايت همراهي كردند تشكر و تقدير نمايم. تك تك افرادي كه مطلب آنها در اين سايت قرار دارد، افرادي هستند كه با نهايت بزرگواري حاصل زحمات و كارهاي خودشان را در اختيار ديگران قرار داده اند. در ضمن از دوستان بيشماري كه مطالب خود را جهت درج در سايت ارسال نموده اند ولي هنوز در سايت قرار نگرفته است نيز عذرخواهي ميكنم و قول ميدهيم كه به زودي در سايت مرجع مهندسي عمران اين مطالب ارائه خواهد شد.

كاربران سايت VOJOUDI.com به صورت افتخاري عضو CIVILICA خواهند شد و مصادف با افتتاح رسمي سايت، كلمات كاربري اين همكاران برايشان ايميل ميگردد.

 

* نام CIVILICA تركيبي است از كلمه Civil (مهندسي عمران) و Britannica (بزرگترين دايره المعارف دنيا).


هديه ما به اعضاي سايت VOJOUDI:

با توجه به اتمام سرويسهاي عمومي سايت VOJOUDI.com، تصميم گرفتيم به رسم يادبود، سي دي مجموعه مطالب سايت را به تمام اعضاي رسمي سايت ارسال كنيم. به زودي با تمام افرادي كه با پرداخت حق عضويت، عضو سايت ميباشند، تماس گرفته خواهد شد و جهت ارسال هديه سايت، آدرسهاي پستي اين عزيزان دريافت ميگردد. (اين هديه حدود آبان ماه به دست اعضا خواهد رسيد)


هديه ديگر ما به اعضاي سايت VOJOUDI:

عضويت در سايت "مرجع مهندسي عمران" رايگان نخواهد بود و علاوه بر حق عضويت سالانه، دريافتها از طريق امتياز كاربران صورت خواهد پذيرفت. بدين ترتيب كه هر كاربر امتيازي را خريداري ميكند و با دريافت هر مطلب، مقاله و يا پروژه، به مقدار مشخص شده براي آن مطلب، از اعتبار كاربر كاسته ميشود. هديه ديگر ما به اعضاي رسمي سايت، عضويت رايگان يكساله اين عزيزان در سايت سيويليكا و نيز تقديم مقداري اعتبار به صورت هديه خواهد بود. از سوي ديگر اين عزيزان اولين استفاده كنندگان از سايت جديد خواهند بود چرا كه تا پايان مهر ماه "سيويليكا" هيچ عضو جديدي خارج از اعضاي سايت Vojoudi.com نخواهد پذيرفت.


اتمام عضو گيري سايت www.VOJOUDI.com:

با توجه به برنامه ريزيهاي انجام شده از آخر شهريور ماه سايت VOJOUDI هيچ عضو جديدي نخواهد پذيرفت و فقط به ارائه سرويس به اعضاي قبلي سايت خواهد پرداخت. و با توجه به دوره عضويت سه ماهه، كل بخشهاي اين سايت آخر آذرماه تعطيل ميشود. هم اكنون عضويت در اين سايت فقط از طريق پرداخت حق عضويت امكان پذير است. (فقط تا پايان شهريور ماه)

 

خبرنامه اطلاع رسانی

شماره: 10

پنجشنبه 24 شهريور ماه 1384

تعداد اعضای خبرنامه: 2633 نفر

 این خبرنامه روزهای پنج شنبه ارسال میگردد.

Please select UNICODE UTF(8) from Encoding Section in View menu to see the Persian fonts properly.

در صورتی كه مایل به دریافت این خبرنامه نیستید، یك نامه خالی با عنوان Unsubscribe به آدرس [email protected] ارسال نمایید.

در صورت مشاهده هر گونه مشكل و لینك شكسته در سایت، لطفا جهت رفع مشكل،  اطلاع دهید.

مجموعه مطالب پایگاه بر روی سی دی

 عضویت در سایت جهت استفاده از مطالب

همايش روز بتن

وبسايت روز بتن را ببينيد...

كنفرانسهاي موجود در سايت سيويليكا

تا كنون مجموعه مقالات كنفرانسهاي زير كه شامل حدود 2500 مقاله ميباشد در سايت سيويليكا ارائه گرديده است...

پنجمين كنفرانس تونل ايران
اولين كنگره ملي مهندسي عمران
سومين كنفرانس هيدروليك ايران
اولين كنفرانس ايمن سازي و بهسازي سازه ها
يازدهمين كنفرانس دانشجويي مهندسي عمران
ششمين كنفرانس بين المللي مهندسي عمران
دومين كنگره ملي مهندسي عمران
چهارمين كنفرانس بين المللي زلزله شناسي و مهندسي زلزله
دهيمن كنفرانس دانشجويي مهندسي عمران
دومين كنفرانس مكانيك سنگ ايران
دومين كنفرانس بين المللي بتن و توسعه
همايش ژئوماتيك 83
هفتمين همايش حمل و نقل ريلي
سومين همايش ملي صنايع دريايي ايران
اولين همايش بهينه سازي مصرف سوخت در ساختمان
چهارمين كنفرانس بين المللي سواحل و بنادر و سازه هاي دريايي
همايش آموزشي تخصصي آب بحساب نيامده

آيا مجموعه مقالاتي به صورت سي دي در اختيار داريد كه در ليست فوق موجود نيست؟

لطفا جهت تكميل بانك ما را ياري نماييد:

[email protected]

لطفا پیشنهادها و مطالب خود را به آدرس زیر ارسال نمایید:

Email : [email protected]

 

تمام حقوق برای سایت Vojoudi.com محفوظ است - [email protected]